Dzieje się

Ognisko, kiełbaski i współpraca

źródło: ukschrobry.vel.pl
źródło: ukschrobry.vel.pl

To już pojutrze! W ten czwartek, 14 sierpnia o godzinie 17 spotykamy się po raz kolejny na Polanie Sportowej koło Jeziora Głębokiego, żeby odprawiać czary i gusła szukać pomysłów na współpracę organizacji pozarządowych, sektora biznesu, administracji i IT. Jednym słowem – II Szczecińskie TechnOgnisko zaprasza do zabawy i dyskusji 😀

Tradycyjnie spotykamy się na kocykach, gdzie w luźnej atmosferze zadeklarowani eksperci ze społecznikowskim zacięciem pomiędzy kęsem kiełbaski i łykiem soku jabłkowego (na pohybel Putinowi! 😛 ) dzielić się będą wiedzą, pomysłami i możliwościami z każdym, kto wsparcia potrzebuje.

Wśród kocykowych szamanów ekspertów znajdują się:

Dorota Korczyńska – Kasa dla NGO (wprawdzie nie w gotówce, a w pomysłach, ale kto wie… może coś wykrzeszemy z tego ogniska?)
Magda Małachowska – Zaprojektuje Twoją usługę
(chcecie dowiedzieć się jaką? Pytajcie Magdę)
Marzena Zasińska-Igła – Animator Akceptacji (wszelakiej – Marzena ma tak dużo umiejętności i możliwości, że zawstydziła innych ekspertów)
Damian Lachowski – Alert Miejski (testujemy nową apkę, dzięki której służby miejskie powinny pojawić się na ognisku i naprawić popsutą altankę reagować na sygnały o bałaganie w mieście i nie tylko)
Maciej Jankowski – Robię Internety! (a Internety robią współpracę, więc korzystajcie)
Robert Król – Promotor technologii (jak sam mówi – tych, które lubi. A że lubi jedynie te, które są dobre, warto skorzystać!)

W repertuarze TechnOgniska nieodmiennie przewidziane są roboty publiczne animacje dla dzieci, co by wieczorem po ognisku poszły grzecznie spać.

To co? Pakujcie kiełbaski, jabłuszka i co tam jeszcze chcecie i przychodźcie na Polanę.
II Szczecińskie TechnOgnisko to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, którego nie można przegapić 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *